Twoja Karta

Karta Mastercard

ZAMÓW, AKTYWUJ I KORZYSTAJ - BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ!
  • Otrzymaj kartę za Darmo bez weryfikacji BIK i historii kredytowej
  • Odkryj zupełnie nowy wymiar Karty z rachunkiem osobistym wolnym od zajęć komorniczych.
  • Korzystaj z limitu i wypłacaj z bankomatu i płać za zakupy
  • Karta z limitem i kontem wolna od zajęć komorniczych i bankowych ograniczeń.

Aby otrzymać kartę wystarczy kliknąć w przycisk złożyć wniosek, a karta dotrze do ciebie pocztą. Limity wypłat aktywujesz po dokonaniu aktywacji i rejestracji.

Wydana bez opłaty
Oferta cenowa
Wydanie darmowe

Twoja Karta przedpłacona Mastercard

Karta weststeincard wydana z kontem zapewnia możliwość dokonywania transakcji płatniczych do wysokości kwoty zgromadzonej na rachunku – codzienne płatności, przelewy internetowe, zakupy online, etc.
To karta, która może zostać zasilona zarówno przez wpłatę gotówkową, jak i przelew bankowy – oznacza to, iż na rachunek karty można bez problemów zlecić wypłacanie wynagrodzeń oraz wszelkich świadczeń (emerytury, renty, kredyty, pożyczki), możliwe jest również zasilenie jej przez osobę trzecią.

Gwarantujemy minimum formalności, profesjonalną obsługę oraz błyskawiczną realizację wniosku. Kartę możesz bez problemu zamówić online na naszej stronie.

Inowacyjna oferta

Bezpieczeństwo

Twoja Karta weststeincard to dostęp do konta w całości wolnego od wszelkich zajęć komorniczych. Środki pieniężne zgromadzone na rachunku są bezpieczne i nie podlegają egzekucji.

Minimum formalności

Brak konieczności przedstawienia dokumentów dochodowych. Do złożenia wniosku wystarczą jedynie dane z dowodu i dane kontaktowe klienta. Wszystko wypełniasz online i bez opłat wstępnych za wydanie karty.

Dostęp do konta

Swobodny dostęp do konta online w każdym wybranym przez klienta momencie (sprawdzenie salda, zasilenie karty, wypłata, realizacja przelewu na inne konto bankowe). Bez ograniczeń i z każdego miejsca.

Swoboda płatności i wypłat
Płatności w sklepie bez opłat i wypłaty ze wszystkich bankomatów i punktów oznaczonych logo MasterCard, możliwość dokonywania wypłat gotówki bez karty z bankomatów oraz Banku Pocztowego. Pakiet usług bankowych bez typowych dla banków ograniczeń i wysokich kosztów.
Szybka weryfikacja i procedura

Po złożeniu wniosku, do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie wysyłana jest błyskawiczna przesyłka z kompletem dokumentów. Po podpisaniu umowy i zasileniu rachunku konta do klienta zostaje wysłana przesyłka zawierająca kartę weststeincard.

Aktywuj kartę i zarejestruj się

Aktywuj swoją kartę i zarejestruj się po przez weryfikację o zostaną ci uruchomione wysokie limity na karcie wypłat z bankomatu oraz limit na transakcje zakupowe.  Rejestracja i aktywacja jest w pełni darmowa i online. Korzystaj z limitów na karcie.

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Dołącz do coraz większego grona użytkowników Twojej Karty weststein. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących bezpiecznego, niedrogiego rachunku płatniczego i wygody użytkowania karty płatniczej na uczciwych warunkach, bez dodatkowych kosztów i nieprzyjemnych niespodzianek. Zobacz więcej opinii lub sam dodaj wejdź na Weststein card opinie

korzyści karty kredytowej

Znaleziony temat: korzyści karty kredytowej Korzyści posiadania karty kredytowej Karty kredytowe są coraz popularniejszym sposobem płatności w Polsce. Dzięki nim możemy dokonywać zakupów zarówno w

Czytaj więcej »

kiedy wzrosnie zdolnosc kredytowa

Znaleziony temat: kiedy wzrosnie zdolnosc kredytowa Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową? Posiadanie dobrej zdolności kredytowej jest niezwykle istotne, gdy chcemy ubiegać się o kredyt, kartę

Czytaj więcej »
O serwisie

Serwis internetowy www.twojakarta.pl oferuje kartę przedpłacona MasterCard wydawaną przez Weststeincard . Karta jest rozliczana w walucie euro. Opłata miesięczna za używanie i prowadzenie rachunku to 1 euro miesięcznie. Opłata jest ściągana z rachunku karty raz w miesiącu. Za wydanie i wysłanie a także rejestracji nie jest pobierana żadna opłata.  Zawarte informacje na stronie są informacyjne, w celu dokładnego zapoznania się z szczegłówymi warunkami wydawania karty prosimy o zapoznanie się z materiałami na stronie wydawcy.  Serwis Dane wydawcy karty: Prywatna karta przedpłacona Mastercard WestStein jest wydawana przez spółkę Prepaid Financial Services Limited zgodnie z licencją nadaną przez Mastercard International Incorporated.
Spółka Prepaid Financial Services Limited jest regulowana i autoryzowana przez Urząd ds. Nadzoru Finansowego (FCA), numer rejestracyjny 900036. Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Langham House, V piętro, 302-308 Regent Street, Londyn W1B 3AT.

Operator serwisu twojakarta.pl

VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708403891( 2,58 minut , Email: biuro@villacom.pl

0 0 votes
Daj ocenę