Revolut Twoja Karta

Karta Visa

ZAMÓW, AKTYWUJ I KORZYSTAJ - BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ!
  • Otrzymaj kartę za Darmo bez weryfikacji BIK i historii kredytowej
  • Korzystaj z tanich pożyczek i kredytów
  • Odkryj zupełnie nowy wymiar Karty z rachunkiem osobistym wolnym od zajęć komorniczych.
  • Korzystaj z limitu i wypłacaj z bankomatu i płać za zakupy
  • Karta z limitem i kontem wolna od zajęć komorniczych i bankowych ograniczeń.

Aby otrzymać kartę wystarczy kliknąć w przycisk złożyć wniosek, zarejestrować aplikację na telefonie, a karta dotrze do ciebie pocztą. Większy Limity wypłat aktywujesz po dokonaniu aktywacji i rejestracji.

Wydana bez opłaty
Revolut visa
Wydanie darmowe

Twoja Karta przedpłacona Visa

Darmowa karta umożliwiająca dokonywanie płatności na całym świecie? To możliwe z Revolut. Każdy, kto prowadzi międzynarodowe życie, dużo podróżuje lub dokonuje przelewów, w obcych walutach wie, że wszystkie banki pobierają bardzo wysokie opłaty, za wszelkiego rodzaju transakcje.

Ukryte płatności, przewalutowywanie po niekorzystnych kursach, to standardowy problem milionów ludzi. Odpowiedzią na niego jest darmowa karta Revolut. Nawet jeśli nie podróżujesz do krajów z obcą walutą, karta Revolut jest dla Ciebie, bo dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, robiąc zakupy przez internet.

Wiele produktów, których nie można dostać w Polsce, dostępnych jest w międzynarodowych sklepach internetowych. Niestety po standardowym przewalutowaniu środków z twojej karty zapłacisz za zakupiony produkt dużo więcej. Nie przepłacaj, załóż kartę umożliwiającą Ci dokonywanie transakcji w ponad 150 walutach.

Inowacyjna oferta

Bezpieczeństwo

Twoja Karta Revolut to dostęp do konta w całości wolnego od wszelkich zajęć komorniczych. Środki pieniężne zgromadzone na rachunku są bezpieczne i nie podlegają egzekucji.

Minimum formalności

Brak konieczności przedstawienia dokumentów dochodowych. Do złożenia wniosku wystarczą jedynie dane z dowodu i dane kontaktowe klienta. Wszystko wypełniasz online i bez opłat wstępnych za wydanie karty.

Dostęp do konta

Swobodny dostęp do konta online w każdym wybranym przez klienta momencie (sprawdzenie salda, zasilenie karty, wypłata, realizacja przelewu na inne konto bankowe). Bez ograniczeń i z każdego miejsca.

Swoboda płatności i wypłat

Płatności w sklepie bez opłat i wypłaty ze wszystkich bankomatów i punktów oznaczonych logo Visa, możliwość dokonywania wypłat gotówki bez karty z bankomatów oraz Banku Pocztowego. Pakiet usług bankowych bez typowych dla banków ograniczeń i wysokich kosztów.

Szybka weryfikacja i procedura

Po złożeniu wniosku, do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie wysyłana jest błyskawiczna przesyłka z kompletem dokumentów. Po podpisaniu umowy i zasileniu rachunku konta do klienta zostaje wysłana przesyłka zawierająca kartę Revolut.

Aktywuj kartę i zarejestruj się

Aktywuj swoją kartę i zarejestruj się po przez weryfikację o zostaną ci uruchomione wysokie limity na karcie wypłat z bankomatu oraz limit na transakcje zakupowe.  Rejestracja i aktywacja jest w pełni darmowa i online. Korzystaj z limitów na karcie.

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Dołącz do coraz większego grona użytkowników Twojej Karty Revolut. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących bezpiecznego, niedrogiego rachunku płatniczego i wygody użytkowania karty płatniczej na uczciwych warunkach, bez dodatkowych kosztów i nieprzyjemnych niespodzianek. Zobacz więcej opinii lub sam dodaj wejdź na Weststein card opinie

Polecane
Warto przeczytać
Najnowsze dodane

korzyści karty kredytowej

Znaleziony temat: korzyści karty kredytowej Korzyści posiadania karty kredytowej Karty kredytowe są coraz popularniejszym sposobem płatności w Polsce. Dzięki nim możemy dokonywać zakupów zarówno w

Czytaj więcej »

kiedy wzrosnie zdolnosc kredytowa

Znaleziony temat: kiedy wzrosnie zdolnosc kredytowa Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową? Posiadanie dobrej zdolności kredytowej jest niezwykle istotne, gdy chcemy ubiegać się o kredyt, kartę

Czytaj więcej »
O serwisie

Serwis internetowy www.twojakarta.pl oferuje kartę przedpłacona MasterCard wydawaną przez Weststeincard . Karta jest rozliczana w walucie euro. Opłata miesięczna za używanie i prowadzenie rachunku to 1 euro miesięcznie. Opłata jest ściągana z rachunku karty raz w miesiącu. Za wydanie i wysłanie a także rejestracji nie jest pobierana żadna opłata.  Zawarte informacje na stronie są informacyjne, w celu dokładnego zapoznania się z szczegłówymi warunkami wydawania karty prosimy o zapoznanie się z materiałami na stronie wydawcy.  Serwis Dane wydawcy karty: Prywatna karta przedpłacona Mastercard WestStein jest wydawana przez spółkę Prepaid Financial Services Limited zgodnie z licencją nadaną przez Mastercard International Incorporated.
Spółka Prepaid Financial Services Limited jest regulowana i autoryzowana przez Urząd ds. Nadzoru Finansowego (FCA), numer rejestracyjny 900036. Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Langham House, V piętro, 302-308 Regent Street, Londyn W1B 3AT.

 

Operator i pośrednik w Usłudze składania i przetwarzania wniosku:

Kontakt w sprawie reklamacji lub pytań  w sprzedawanej usługi pośrednictwa prosimy kierować do pośrednika affilacyjnego na adres biuro@twojakarta.pl Pośrednik ofertowy otrzymuje za wygenerowaną ofertę wynagrodzenie 99 zł. To jest całkowity koszt usługi zamawianej przez serwis Twojakarta.pl : TWOJA KARTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Słowińców 7 15 , 78-100 Kołobrzeg   Numer KRS: 0000917543, NIP 6711847604, REGON 38973115600000, Kapitał zakładowy 10 000,00 zł biuro ( małpa )twojakarta.pl

0 0 votes
Daj ocenę