Pierwsza kąpiel niemowlaka

Promocja Rossmann Dębno

Zachodniopomorskie

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie traktuje się co dziwić, podczas tej prace powinien wspominać o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli.

Promocja Rossmann Choszczno

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie traktuje się co dziwić, podczas tej prace powinien wspominać o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny niczym go tworzą! Czy inaczej, nie taka wielka kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman
bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i dodatków przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna wynosić dużo dobrą temperaturę woda? Dużo jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie zapewne być za gorąca, a z zmianie powietrze nie winno być szybko zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które akcesoria się wyposażyć? Na pewno przydatne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do mycia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej przedstawić w zasięgu ręki, tak by sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda posiada już odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Choszczno

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i bezpiecznie? Najlepiej ułożyć dziecko na swoich rękach, tak by prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak by się nie przestraszyło, a kiedy pupa dziecka będzie bezpiecznie napisana na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i rozpocznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Doskonale kontroluje się wanienka ze stojakiem, bowiem nie angażuje pleców rodziców. Nie potrzeba się co chwilę schylać i przyjemnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, jacy zamierzają problemy z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje jeszcze wiele miejsca, ponieważ stojak jest dawany i bogata go schować w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, to istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Choszczno

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments