Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Gryfino

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych zainteresowań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego sprzedaje się nie tak trudny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla mężczyzn spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, również dla ukochanych.

Prezenty Trzcińsko-Zdrój

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z doświadczeniem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do robienia waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z mieszkaniem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wartościowym i zależnym w cali z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać sam z polecanych. Oczywiście mogą być toż dokumenty w sposobu: „Jestem najdumniejszy na świecie” albo „Jeśli to czytasz, dlaczego nie pójdziemy na kawę?” ( ta dość dla brata lub znajomego). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub uważamy za odpowiedniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z ziemi, którą ceni, czy obrazek ograniczający się do jego zainteresowaniom, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Niemal jednak doskonałym poglądem na dary dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w budynku tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, kupić dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w trybie kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie obawę o ich żołądki. Nie zapominajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, natomiast w bieżących momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak powinien być odpowiedzialnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty oraz oryginalne stronie garderoby. Klasykiem są także książki – jeśli nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupujesz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najlepsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla typów to dodatkowo mapy – na dowód do zawieszenia na ścianie, również te nowoczesne, jak i stylizowane na antyczne. I oczywiście: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie wówczas potrafiło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że chcesz ją wykonać!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z drugiego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i szukający jakość snu, po lokalizator sposobów i portfela.

Propozycje jest dodatkowo wiele. Prezenty dla typów to natomiast także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Dużo informacji
Więcej poradzie zlokalizujesz na części Co kupić mężczyźnie? na jakiej otrzymują się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments