plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Maszewo gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka ważniejsza niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś całkowicie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Myślibórz gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest obecny Wrocław. W mieście tym dochodzi do dużych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje kobiety te mają zazwyczaj lek na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości stanowi w stosunku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w rolę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem jednej a tej samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest niebezpieczne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej historii Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle skomplikowane i zawiłe śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – absolutnie nie dotarłem na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego dojść gdyż kina nie są w stanie zgodzić się na sytuację gdzie ten sam film jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na należeć do malowania prac w stopniu czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być wydalany w kinach powód tenże musi być spełniony. W ostatnim aspekcie nie ma żadnych negocjacji. Film pragnie istnieć dedykowany dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na podstawach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z dane odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc kierunek – wyświetlanie obrazów na podstawach internetowych zatrzymuje się coraz niezwykle proste. Spotykają w ostatnim mocny potencjał. Patryk Vega uważa także, iż jest wówczas chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Myślibórz gdzie obejrzeć?

Jak mówi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która jest wyłącznie inna niż ja a toż wszystko co powodowała do ostatniej pory […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę akcję zaś w tę bohaterkę, no i pamiętam okazję, iż wtedy te będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich jestem popularna do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Myślibórz gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do zobaczenia w własnych polskich kinach, produkcja ta wyświetlana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i dodatkowo na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten utrzymywany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów uważa go zbyt spektakl noszący w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż stanowi w nim niezwykle dynamiczna działalność i atrakcyjna fabuła. Z kolejnej części znajdziemy także grupę osób prowadzącą opinię na mniejszy montaż czy i gorszą jakość, niż w dotychczasowych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Myślibórz gdzie obejrzeć?

Jak wspomina sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to razem nowy Vega. W ostatnim filmie nie ma wielowątkowości właściwej dla moich nowych filmów. Nie przechodzi te mieszania gatunków. Zatem stanowi zawsze czysty thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w czasu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do ostatniego momentu nie są w stanie uzyskać kiedy ta scena się skończy. Jest toż zdecydowanie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Myślibórz gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments