opony używane

Opony używane Chojna

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uważane są za same z najprawdziwszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można stosować zimą.

Opony używane Police

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyjęcie ekspertów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych marce w rezultatu wielu testów i wartości. Do najszerszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo opłacalne parametry niezależnie od pory roku,
– wysoką siła na zużycie co stanowi pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Police

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można jeździć również w zimie. Nie chodzi ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Świetnie przydają się dla samochodów w skali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to znaczy się bardzo udanymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Police

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Police

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała znacznie łatwą jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem korzystać z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, a przecież zaczynającą od momentu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich potrzebne, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli zależymy korzystać z opon cały rok, bez konieczności zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ zakupimy w formacie od 15 do 19 cali.

Opony używane Police

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami też bardzo wydajnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest wykorzystanie do jej formy innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym czynnikiem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia oraz zaawansowanej technice, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki został zaprojektowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które służą doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co przychodzi na pozytywne stronie jezdne na śniegu. Najważniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas korzystania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Police

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments