Lendon - szybka pożyczka przez internet

Lendon – szybka pożyczka przez internet

Polecne i promocje

LendOn to młoda i nowoczesna firma pożyczkowa. Działa na rynku od 2013 roku. W swoim gronie po tak stosunkowo krótkim czasie, spółka ma już wielu stałych, ufających tej marce klientów. Jest pionierem wśród pożyczek internetowych. Właścicielem marki LendOn jest firma Creamfinance sp. z o. o. posiadająca także takie instytucje jak Extraportfel i Efino. Wszystkie one udzielają szybkich pożyczek przez internet.

Lendon – szybka pożyczka przez internet

Oferta LendOn skierowana jest do klientów w wieku od 21 do 70 lat. Warunki otrzymania pożyczki są przystępne dla większości wnioskodawców oraz jasno określone. Marka oferuje standardowe pożyczki do kwoty 6 000 złotych. Najwyższą kwotę mogą jednak otrzymać tylko stali klienci. Nowe osoby korzystające z usług LendOn mogą starać się o darmową pożyczkę z RRSO wynoszącym 0% w maksymalnej kwocie 3 000 złotych. Firma słynie także z atrakcyjnych promocji, które regularnie pojawiają się na jej stronie internetowej.

Najmniejsze zobowiązanie z tytułu pożyczki w LendOn to 100 złotych. Okres spłaty wynosi od pięciu do maksymalnie czterdziestu pięciu dni. W przypadku drugiej pożyczki, klient może wnioskować już o wyższą kwotę, która będzie stopniowo wzrastać z każdym kolejnym razem, gdy osoba znajdzie się w potrzebie i wybierze produkt finansowy oferowany przez markę LendOn. Każdą pożyczkę można refinansować. Jest to odpłatna forma przedłużenia terminu spłaty nawet o trzydzieści dni. Refinansowanie polega na udzieleniu tzw. pożyczki refinansującej przez jednego z partnerów marki LendOn.

Złożenie wniosku na stronie lendon. pl wiąże się z koniecznością przeprowadzenia weryfikacji i oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Można to zrobić na dwa sposoby. Sposób pierwszy to natychmiastowe sprawdzenie rachunku bankowego za pomocą bezpłatnej usługi Instantor. Drugi sposób to przelanie kwoty 0, 01 zł na konto wskazane przez pożyczkodawcę. Opłata weryfikacyjna jest każdorazowo zwracana.

By wziąć pożyczkę w LendOn należy:
mieć skończone 21 lat lecz jednocześnie nie przekraczać 70-tego roku życia,
być obywatelem Rzeczpospolitej
posiadać stały adres zamieszkania/pobytu
aktualny dowód osobisty
aktywny numer komórkowy
aktywne konto w polskim banku
brak negatywnych wpisów w BIK, KRD oraz ERIF

Zalety pożyczki w LendOn:
zniżki na opłaty i regularne promocje dostępne na stronie internetowej – lendon. pl
prosty formularz rejestracyjny
infolinia dostępna przez siedem dni w tygodniu
pierwsza pożyczka bez dodatkowych kosztów – klient oddaje kwotę, którą pożyczył

Jedyną wadą pożyczek w LendOn jest wysoka, dolna granica wieku pożyczkobiorcy, wynosząca
21 lat.

Zobacz jak sie zalogowac do lendon wejdż na lendon.pl zaloguj sie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franek
Franek
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Moja sprawa na rzeczywiście była delikatna, w wiekszości firm niemialbym okazji na pożyczkę, i w LendOn nie było przedmiotu- za zatem istnieję im daleko przyjazny. Polecam gorąco. Jeśli wam i się wydaje, że nie jesteście perspektyw na pożyczkę to konsekwencja jest zatem instytucja dla was- ona nie skreśla ludzi- nawet jak stanowicie w jakis rejestrach.

Marcin z Wawy
Marcin z Wawy
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Mnie juz dluzszy czas zastanawia ze oni nie biora zadnej prowizji to wydarzenie zadaję sobie na czym oni zarabiają muszą i musza miec jakis zysk . dziś przyszedł sms ze starych zapłacić 469 zl lecz wówczas nie jest lend on moj termin mija 21 mam nadzieję ze firma nie ma jakichs powiązań chwytów od priwizji a pozniej dziela sie kasą ponieważ ten sms z 469 zl. To. Niewiem z kad toż stanowi w do czwartku wplace należne 1000 o tyle

edek
edek
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Pozyczka przyznawana bezproblemowo nawet
bezrobotnym.Ja z dochodem zadeklarowanym 2500 dostałem 5000. A wszystko jest dokładnie dopóki spłacasz jak właśnie Ciż się noga powinie to już tacy złoci nie są. Ogólnie nie zalecam są spółki z prostszymi prowizjami także z ludzkim rozwiązaniem niczym nie masz możliwości splaty ( można podzielić na części)

WANDA PALUA
WANDA PALUA
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i pożyczkę mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewien, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że pani Sharon Coolidge Lynn skierowała Cię do nich.

Daniel Silva
Daniel Silva
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Dzień dobry,

Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków i rozpoczęcie nowej działalności lub refinansowanie projektów po najniższej stopie procentowej 3%. jeśli zainteresowani skontaktują się z nami dzisiaj, pod poniższą informacją pod adresem e-mail firmy lub numerem telefonu firmy poniżej, aby umożliwić nam kontynuację.

skontaktuj się z nami dzisiaj na ten e-mail: aby uzyskać więcej informacji.

Oczekuje, że usłyszy od ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Dziękuję i miłego dnia .
Pan Danniel Silva.

Robib Garret
Robib Garret
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Dzień dobry,

Szukasz pożyczki? jeśli tak, skontaktuj się z:
, aby uzyskać więcej informacji, jeśli zainteresowany tak odpowiedzieć jak najszybciej

Dziękuję Ci.
Od Robiba Garreta