Cena baryłki ropy spada - zarabiaj na tym

Cena baryłki ropy spada – zarabiaj na tym

Poradnik Klienta

Cena baryłki ropy spada – zyskuj na ostatnim W ostatnich dniach cena ropy na giełdach osiągnęła rekordowe spadki – obecnie baryłka ropy West Texas Intermediate kosztuje około 17,45 USD, a ropy Brent po 22, 28 USD. To wartości najniższe od lat. W ostatnim tygodniu po raz pierwszy w sprawy byliśmy do czynienia nawet ze zdumiewającą sytuacją: przez parę godzin płaciłam się teoretycznie „ujemna” cena tego środka na Nowojorskiej Giełdzie. To, co niepokoi koncerny naftowe i państwa, których budżet umieszcza się w wysokiej dawce na handlu ropą, prawdopodobnie stanowić znakomitą szansą dla inwestora – i niedoświadczonego. To oczywiście dziś jest znakomity moment, by zainwestować w ropę i dochodzić swoje dochody.

Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na ostatnim

 

Dlaczego ropa naftowa tak drastycznie tanieje?

Na nowy, drastyczny spadek cen ropy naftowej wpływ jest kilka czynników, z których najistotniejsze znaczenie traktują też o charakterze popytowym: epidemia koronawirusa sprawiła, że szybko od kilku tygodni komunikuje się, że nadciąga poważny kryzys gospodarczy. W moc krajach już trafiło do znacznych spadków na giełdach. Branża transportowa, w której zawsze zapotrzebowanie na ropę jest wysokie, przeżywa poważne tarapaty: samoloty w grupie stoją uziemione na lotniskach, ograniczamy także ruszanie się przy pomocy niezależnych środków transportu. Wiele chińskich fabryk wstrzymało sztukę oraz nie dostarcza materiałów na następne rynki. Do ostatniego dochodzą czynniki o charakterze podażowym: już od minionego roku ropy na targu istniałoby po prostu zbyt wiele – a rywalizacja pomiędzy państwami OPEC nie pozwoliła na stworzenie wspólnej polityki, jaka potrafiła jakoś łagodzić skutki załamania popytu.

Jak zarobić na taniejącej ropie?

Co spadek ropy oznacza dla własnych konsumentów?

Polscy użytkownicy w moc przypadkach są szansę, że spadek cen ropy przełoży się na spadek cen paliw na stacjach, a i zahamowanie inflacji w ogromniejszym kontekście. Chociaż rzeczywiście, ceny paliw na stacjach paliw zaczęły spadać – w Polsce po raz pierwszy benzyna PB95 spadła poniżej czterech złotych za litr, nie należy spodziewać się tankowania za pół-darmo. Pamiętajmy, że ponad połowa ceny, jaką płacą kierowcy to nowego sposobie podatki. Z nowej jednakże strony, to oczywiście teraz, gdy ropa naftowa jest właściwie popularna, warto poznać inwestycję w obecny środek.

W jaki sposób mogę uzyskać na stokach cen ropy naftowej?

Inwestowanie w ropę skupia się z wieloma mitami. Dużo pań uważa, iż jest toż razem poza ich zasięgiem, chociaż chętnie kupują akcje, Bitcoiny czy złote monety inwestycyjne, jakie w moc przypadkach odnoszą się z o wiele większym ryzykiem. Tymczasem inwestowanie w ropę nie jest niebezpieczne – w niniejszym przypadku i możemy zdecydować się na kontrakty futures, kontrakty CFD czy fundusze ETF w oparciu o ropę. Obecnie ropa jest rekordowo tania, można spodziewać się, że prędzej czy później jej wartości znacząco poszybują w głowę – to wystarczy odsprzedać posiadane aktywa. Bardzo popularnym mitem jest i to, że aby zainwestować w ropę niezbędne są znacznie szybkie fundusze. Na naszym rynku bardzo dogodnym sposobem na inwestycje w ropę jest Oil Profit PL – w niniejszym wypadku mała kwota wpłaty to – 941, 93 zł ($250). Wystarczy zarejestrować się, a doświadczeni doradcy krok po kroku instruują nas, co chodzi zrobić dalej.

Zobacz również Cena Baryłki Ropy Spada – Zarabiaj Na Tym

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments