agencja towarzyska

Agencja Towarzyska Płoty Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Zachodniopomorskie

Dzisiaj zajmujemy się dosyć osobliwym tematem, lub może nawet sporym problemem. Powiedzieć możemy filozoficznie wręcz, że jest to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Golczewo Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym zatem mielibyśmy mówić? Na temat męskości, a konkretniej o pewnym męskim atrybucie męskości, a więc o rozmiarze penisa. Napisano na ten temat niezliczoną liczbę książek, artykułów, pozycji naukowych. Sakramentalnym pytaniem jest kwestia: czy rozmiar penisa ma znaczenie? I zostaje tylko jedna kwestia, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Golczewo Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje sporo artykułów mówiących o tym, że wcale nie, że liczy się to co posiadamy, że liczy się sprawność itd. Faceci zawsze przecież znajdą dla siebie dobre wytłumaczenie. A kobiety, będąc oczywiście dobrze wychowanymi, także stwierdzą, że absolutnie nie jest to istotne…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Golczewo Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy tak jest naprawdę? Usłyszałem niedawno stwierdzenie, że pani, która sądzi, że rozmiar penisa nie jest istotny to ta, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z obcowania z dużym penisem…

I co, ciężko się z tym nie zgadzać, nie jest tak, panowie…?

Otóż ja skłaniam się ku zdaniu, że rozmiar penisa wywiera znaczenie, i to duże. Po pierwsze ma znaczenie dla naszej partnerki seksualnej, dostarczając jej niezwykle wiele przyjemności, rozkoszy, spełnienia… Lecz także ma niebagatelne znaczenie dla mężczyzny. Wierzcie mi panowie, odpowiednio spory penis potrafi niezwykle dobrze oddziaływać nie jedynie na nasze erotyczne życie, lecz przede wszystkim potrafi polepszyć własną samoocenę. Wtedy dopiero czujemy się prawdziwym mężczyzną, wielkim macho, alfa samcem… Lecz co dokonać, gdy matka natura poskąpiła nam co nieco w tym drażliwym temacie…? Nie martwcie się, jesteśmy aktualnie w takim świecie, w którym granice niemożności są przekraczane prawie na codzień. Jest bardzo wiele możliwości poprawy owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Golczewo Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tutaj z odsieczą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która może niejedno nieprawidłowości poprawić, podczas gdy własne zdrowie jest absolutnie bezpieczne. Jest to rozwiązanie drogie, lecz bardzo skuteczne. Możemy także zaufać farmaceutycznej branży, opartej na naturalnych składnikach, gdzie powiekszacz penisa jest preparatem, który możemy stosować tak wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Posiadamy też do dyspozycji sporo skutecznych ćwiczeń, jakie potrafią nas do przybliżyć do pożądanych efektów. Tak naprawdę jest kwestia indywidualna – na co chcę i mogę pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Golczewo Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Lecz pytanie, czy warto, czy trzeba? Cóż, panowie, powiem tak, spróbujcie, a nie pożałujecie… To uczucie męskości, jakie w was wzrośnie, to uczucie możliwości, siły jest niezwykle ważne. A ponadto, a może najważniejsze, świadomość, że zadowalamy naszą partnerkę w pełni, że jest ona zwyczajnie usatysfakcjonowana po przeżyciu wspaniałego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowodnienie, że to wcale nie ma znaczenia, to nic, że mały, jest przecież bardzo sprawny…. I po co to? Każdą teorię możemy oczywiście zbudować i potem bronić jej do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Golczewo Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments